Mersin Kombi ServisiMersin Kombi ServisiMersin Kombi Servisi
Ekinciler Apt. No: 747/B, Yenişehir/Mersin
0535 308 83 92
Mersin Kombi ServisiMersin Kombi ServisiMersin Kombi Servisi

Kombi Kart Tamiri

Kombi Kart Tamiri ; Mersinde hizmet veren firmamız kombilerde ve bulunan anakart ve elektronik ateşleme kartı gibi kombide demirbaş görevi bulunan elektronik kartların tamirini yapmaktayız

Her marka kombinin elektronik kartını tamir ve satışnı gerçekleştirmekteyiz, firmamız elektronik kart tamiri ve teknik servis hizmeti vermektedir.

Kombi Kart Tamir Talepleriniz İçin Numaramız : 0535 308 83 92 ve Whatsapp iletişim hattımızı 0535 308 83 92 teknik servis çağrı merkezimiz elektronik kart arıza kayıtlarınız için arayabilirsiniz.

kombi kartı tamiri ücreti
ferroli kombi anakart fiyatları
kombi kart fiyatı
eca kombi kart tamiri fiyatları
baymak kombi kart tamiri fiyatları
vaillant kombi anakart fiyatı
doğalgaz kombi kart tamiri
kombi kart tamiri

Kombi kartınızın arızalı olup olmadığını tespit edebilmek için kombinizin normalden daha farklı şekilde çalıştığını anlamanız ile başlayan bu problem yetkili servislerinin sizlere kart arızası şeklinde söyledikleri problemler elektronik ve elektrik arızaları ile birlikte cihazınıza daha fazla zarar verebilmektedir. Tüm Türkiye’ye kargo ile her marka kombi kartı tamiri hizmeti vermekteyiz.

Kombi elektronik kart arızası nasıl anlaşılır

kombi hiç elektrik gelmiyor
Kombi ekranında ışık yok
Kombi hata kodu veriyor
Kombi suyu ısıtmıyor
Kombi fanı çalışmıyor

Kombi kartında arıza nasıl tespit edilir?

Arızalanan kombi kartı üstünde bulunan devre elemanları (entegreler, dirençler, bobinler, kondansatörler, led, transistörler, röle) arıza tespit cihazları ile ve devre kontrolü yapılarak gerekli arızalanan parçalar orijinal değerlerinde devreye eklenilir, devre testi yapılır ve çalışmasına engel olabilecek tüm arızalar giderilmiş olur.

kombi kartı
kombi kart tamircisi
kombi kart test cihazı
kombi kart arızası
kombi kart arızası nasıl anlaşılır
kombi kart bakımı
kombi beyin kartı fiyatları
kombi kart tamir cihazı

Kombi elektronik kartı nasıl tamir edilir

Kombilerde bulunan elektronik kartlar diğer cihazlarda bulunan elektronik kartlardan çok farklı değildirler kombi (pompa, gaz valfi, fan motoru, sensörler, türbin, prosestat, ateşleme sistemi) elektronik kart arasındaki doğru bir şekilde ileten mikroişlemcilere komut gönderen bir çalışma sistemi vardır.

Kombi kartın üzerinde bulunan elektronik devre elemanlarının kullanım alanları ve yapılan arızaya göre müdahale edilmektedir gerekli durumlarda elektronik kart tamiri için kullanılan VI/tester veya osiloskop cihazları ile arızanın nereden kaynaklandığı ve kart üzerindeki devre elemanlarının ölçümleriyle arıza tespit edilip onarılmaktadir.

Kombi markaları

Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baykan, Baymak, Beko, Blyss, Bosch, Buderus, Copa, Daikin, Daylux, Demirdöküm, Dizayn, Dolce, E.C.A., Emko, Ferroli, İmmergas, Newatherm, Protherm, Sanica, Termodinamik, Termoteknik, Thermex, Vaillant, Viessmann, Warmhaus, Wolf Kombi Elektronik Kart Tamiri Mersin İletişim

Her türlü kombi kart tamiri ihtiyacınız olduğunda telefon numaralarımızı 0535 308 83 92 aramanız yeterli, elektronik kart, anakart tamir satış, onarım ve teknik servis hizmeti vermekteyiz.